Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Ładowarki kołowe

Ładowarki kołowe to pojazdy o kołowym systemie transportowym, służące do ładowania i rozładowania towarów różnego rodzaju. Prowadzimy sprzedaż ładowarek kołowych wysokiej klasy o zróżnicowanej mocy, dostosowanej do potrzeb naszych Klientów. Posiadamy między innymi pojazdy takich firm jak Yanmar czy Sennebogen, które cieszą się uznaniem użytkowników w całej Europie.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ładowarek i kontaktu z naszym przedstawicielem. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży maszyn wielu cenionych marek i możemy dać Państwu bardzo atrakcyjne warunki, oparte na konkurencyjnej cenie, gwarancji i obsłudze posprzedażowej na każdym etapie eksploatacji urządzenia. Odpowiemy również na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ładowarek.

Obszary zastosowania ładowarek kołowych

Ładowarki kołowe to pojazdy o dość szerokim zastosowaniu. Umożliwiają sprawną pracę na placach budowy oraz przy remontach i inwestycjach drogowych. Są świetne w zastosowaniu przemysłowym, w branży metalurgicznej, kamieniarskiej, ale również w magazynach, punkach sprzedaży hurtowej, miejscach odbioru towaru ciężkiego i wielu innych, wymagających ciężkiego sprzętu do załadunku i rozładunku punktach.

W zależności od potrzeby ładowarka kołowa może przetransportować palety nośne o zróżnicowanych parametrach – w tym europalety, na której znajdują się towary o wadze do nawet kilku ton (przy zastosowaniu specjalnego rodzaju widelców regulowanych). Jeżeli potrzebują Państwo załadować np. piasek, żwir, gruz czy inne materiały tego typu – wystarczy ładowarka kołowa wyposażona w szeroką łychę ładującą.

Szeroka oferta ładowarek kołowych na sprzedaż

Posiadamy wiele modeli ładowarek, które sprawdzą się w małym biznesie i zastosowaniu bardzo rozbudowanym. Znajdziecie Państwo u nas między innymi ładowarki Yanmar (kilka różnych modeli o zróżnicowanej mocy silnika, szerokości łychy ładującej czy rozmiarach właściwych), a także ładowarki teleskopowe Sennebogen.

Na prezentowane tutaj modele otrzymacie Państwo minimum dwuletnią gwarancję jakości. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałymi maszynami z naszego asortymentu. Posiadamy wiele maszyn przemysłowych, służących m.in. do segregacji biomasy czy transportu, przekopów czy innych zadań.