Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Separatory do sortowania odpadów

KOMPTECH

Do czego wykorzystuje się separator? To urządzenie wspierające produkcję biomasy, umożliwiający szybką i bezproblemową segregację odpadów. W naszej ofercie znajdą Państwo mobilne separatory i sortowniki marki Komptech, charakteryzujące się jakością, trwałością i szerokimi możliwościami dla przemysłu.

Separator umożliwia efektywne tworzenie biomasy i segregację bez zużycia wielkich nakładów energii. Sortownik pozwala skutecznie segregować różnego rodzaju odpady – w tym pochodzenia domowego, drewno, odpady przemysłowe, bioodpady, drobne elementy czy duże zanieczyszczenia. Z możliwości takich sprzętów skorzysta między innymi sortownia odpadów.

Niezawodne separatory Komptech

W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju sortowniki przeznaczone do działania przemysłowego. Mamy separatory do sortowni odpadów oraz zakładów metalurgicznych, a także przeznaczone do produkcji biomasy. Znajdziecie u nas Państwo separatory mobilne (umieszczone na specjalnym podwoziu z kołami i zaczepem), jak i stacjonarne urządzenia o różnym przeznaczeniu, a także rozmiarach. Możecie wybierać z gamy kilku modeli niezawodnej marki Komptech.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą prezentowanych poniżej maszyn. Każdy separator posiada gwarancję producenta, pełne wsparcie techniczne i dostęp do części zamiennych. W razie potrzeby nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.