Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Części zamienne

Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek na rynku maszyn: Sennebogen, Komptech, Arjes, Yanmar.

Dzięki bezpośredniemu dostępowi do magazynów producentów skracamy do minimum czas realizacji zamówień na części zamienne.

Części zamienne już w 24 godziny!

Części zamienne
Tel.: +48 61 828 16 47
Tel.: +48 502 222 240
Tel.: +48 508 368 258
czesci@bax-maszyny.pl

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najmocniejsze i najbardziej wyspecjalizowane maszyny o największej trwałości mogą w końcu się wyeksploatować. Wiele urządzeń poza tym wymaga nie tylko kompleksowych i bieżących napraw, ale także zmian elementów eksploatacyjnych na bieżąco. Idąc zgodnie z potrzebami naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o części zamienne do maszyn budowlanych. Z pewnością znajdziecie tu Państwo to, czego szukacie.

Posiadamy części zamienne do maszyn budowlanych z najwyższej półki, które charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością pracy, trwałością na poziomie oryginalnych elementów i odpowiednim dopasowaniem. Mamy części zamienne Yanmar, a także części zamienne Sennebogen (i wielu innych marek). Dajemy Państwu gwarancję jakości na nasze produkty.

Dlaczego warto zakupić części właśnie u nas?

Jesteśmy bardzo doświadczonym sprzedawcą maszyn budowlanych i przemysłowych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Znajdziecie u nas Państwo produkty wiodących marek na rynku maszyn: Sennebogen, Komptech, Arjes, Yanmar. Wszystkie elementy, niezależnie czy mamy na myśli części zamienne Komptech (do przesiewaczy) czy Yanmar i Sennebogen (do minikoparek) posiadają odpowiednią certyfikację i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie używania sprzętu.

Zapewniamy błyskawiczny dostęp do zamówionych elementów, pełną obsługę Klienta oraz wysyłkę zamówienia już w ciągu 24 godzin – świetnie zdajemy sobie sprawę, że elementy powinny błyskawicznie dotrzeć do naszego Klienta.

Jakiego rodzaju części zamienne do maszyn budowlanych znajdziecie Państwo w naszym asortymencie?

Znajdziecie u nas Państwo różne części zamienne do maszyn budowlanych. Mamy między innymi części do koparek i części do przesiewaczy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, a także poznania możliwości tych elementów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.