Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Rozdrabniacze przemysłowe

KOMPTECH

Rozdrabniacze przemysłowe stosowane są w wielu gałęziach przemysłu. Bardzo często wykorzystuje się te maszyny do rozdrabniarkach różnego typu materiałów. Od odpadów budowlanych, wyburzeniowych, przemysłowych przez szkło, gumę, makulaturę czy drewno, na złomie kończąc.

Rozdrabniacze przemysłowe do odpadów metalowych

Duże rozmiary maszyn przemysłowych pozwalają na niszczenie dużych ilości materiałów w stosunkowo krótkim czasie. Niszczarki przemysłowe stosuje się zazwyczaj do niszczenia papieru, ale swoje zastosowanie znajdują również podczas niszczenia kart kredytowych. W przemyśle ciężkim wykorzystuje się je do rozkruszania odpadów metalowych zaprojektowane są do rozdrabniania i efektywnego zmniejszania ilości odpadów wielkogabarytowych, odpadów zmieszanych, złomu stalowego, OKS [odpady komunalne stałe], odpadów przemysłowych w dużych ilościach.

Dzięki wysokim zaletom technicznym i produkcyjnym, rozdrabniacze przemysłowe do złomu są uważane przez użytkowników z branży za trwałe. Wydajne i ekonomiczne maszyny, przeznaczone do pracy przez długi czas w trudnych warunkach.

Oferta rozdrabniaczy przemysłowych do odpadów metalowych

Rozdrabniacze przemysłowe to potężne maszyny do zadań specjalnych. Na naszej stronie znajdą Państwo niezawodne produkty. Podczas wyboru oferujemy doradztwo, gwarancję oraz serwis stacjonarny jak również mobilny.

 

Jakość niszczarek przemysłowych, której możesz zaufać

Oferujemy szeroką gamę niszczarek przemysłowych firmy Komptech, czołowego producenta w branży. Zależy nam na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, aby spełnić Twoje oczekiwania i pomóc rozwijać Twój biznes.