Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Maszyny przeładunkowe

SENNEBOGEN

Maszyny przeładunkowe, które można znaleźć na naszej stronie należą do najlepszych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko najbardziej wydajne maszyny do przeładunku materiałów, ale również późniejszy serwis po sprzedażowy.

Zastosowanie maszyn przeładunkowych

Maszyny przeładunkowe stanowią filar takich przedsięwzięć jak złomowiska, składy drewna, porty, fabryki, sortownie czy inne wielkie firmy, w których sortowanie i przenoszenie materiałów jest składową produkcji. Koparki przeładunkowe zajmują się przede wszystkim przeładunkiem lub  podniesieniem na wymaganą wysokość określonych przedmiotów. Po za wyglądem zewnętrznym konstrukcyjnie z koparką nie mają one wiele wspólnego. Maszyny zostały wyposażone w długie kilkunasto lub kilkudziesięcio metrowe wysięgniki, podnoszone na kilka lub kilkanaście metrów kabiny oraz szerokie podwozia z podporami hydraulicznymi aby sprostać każdej pracy przeładunkowej w każdym środowisku.

Używane oraz nowe maszyny przeładunkowe Sennebogen

Maszyny do przeładunku materiałów muszą być proste i wydajne w obsłudze. Nie ulega również wątpliwości, że muszę być przede wszystkim solidne i ekonomiczne ponieważ ich zakup to inwestycja na lata.