Ładowarka kołowa YANMAR V80

Specyfikacja maszyny

Model:
V80
Długość (mm):
5060
Szerokość (mm):
1850
Wysokość (mm):
2640
Szerokość przy ogumieniu:
405/70 R 18 EM 01
Waga (kg):
4900
Typ
Ładowarki kołowe
Rodzaj ogumienia
opona

Jeżeli potrzebują Państwo mocnej, nowoczesnej, wszechstronnej i precyzyjnej ładowarki, to z pewnością ładowarka kołowa Yanmar V80 będzie odpowiadać na wszystkie Wasze potrzeby. To pojazd wyposażony w bardzo nowoczesny i mocny silnik Yanmar spełniający normę Stage V, który z jednej strony generuje obroty sprawdzające się w trudnych warunkach pracy, ale z drugiej – zapewniający oszczędność paliwa.

Ładowarki kołowe powinny charakteryzować się przede wszystkim precyzją ładowania, aby skutecznie umieścić ładunek na docelowym nośniku. Ładowarka Yanmar V80 ma wbudowany system sterowania Fingertip, którym zarządza się przy pomocy pokrętła na joysticku. Operator reguluje precyzyjnie hydrauliką, co przekłada się na dokładne działanie łyżki chwytakowej, obrotowej lub zamiatarki.

Komfort jazdy i wygoda podczas pracy z ładowarką Yanmar V80

Podkreślmy, że ładowarka kołowa Yanmar V80 zapewnia pracownikowi wygodę pracy ze względu na przestronną i skutecznie oszkloną kabinę, co zwiększa widoczność. Kabina jest przy tym bardzo skutecznie wentylowana. Poczucie pełnej kontroli zwiększa równoległy system kinematyczny. Daje on możliwość dokładnego i szybkiego podnoszenia ładunków bez ciągłego poprawiania kąta.

Dajemy Państwu dwuletnią gwarancję na oferowany sprzęt, a także pełen serwis i dostęp do ewentualnych części zamiennych. Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące prezentowanej ładowarki – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.