Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Minikoparki

YANMAR

Minikoparki budowlane to najbardziej uniwersalne maszyny pracujące na placach budowy. Ich budowa jest bardzo podobna do standardowych dużych koparek, jednak gabaryty maszyny są mniejsze. Dzięki swojej mocy używane i nowe minikoparki mogą pracować we wszystkich zadaniach przeznaczonych dla maszyn o standardowym rozmiarze. Znajdują też zastosowanie w dziedzinach i miejscach, które są niedostępne dla ich większych odpowiedników.

Zastosowanie minikoparek

Minikoparki budowlane mogą być stosowane do wszelkich prac ziemnych. To odpowiednie maszyny do wykonywania wkopów pod ławy fundamentowe, a także instalacje wodne, kanalizacyjne i gazowe. Wąskie zwrotne pojazdy wykorzystywane są głównie do pracy w ciasnych przestrzeniach. Profesjonalne minikoparki na sprzedaż trafiają też do branży remontowej i wyburzeniowej. Ich gabaryty umożliwiają przejazd maszyny przez otwory w drzwiach i prace wewnątrz budynków. Ponadto mogą być wykorzystywane w pracach związanych z kształtowaniem terenu i transportem materiałów na niewielką odległość.

Wyposażenie minikoparek

W naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości minikoparki Yanmar. To profesjonalne japońskie maszyny wykonywane z myślą o długiej żywotności i funkcjonalności. Prezentowane minikoparki na sprzedaż są wyposażone w łyżki do zabierania urobku, które można wymienić na inny osprzęt do prowadzenia specjalistycznych prac. Każda koparka ma napęd gąsienicowy umożliwiający poruszanie się po trudnym i grząskim podłożu. Charakterystyczną cechą są przeszklone kabiny, z których operator ma bardzo dobrą widoczność. Ponadto większość modeli wspomaganych jest dodatkowym systemem kamer.

Jaką minikoparkę kupić?

Przy wyborze minikoparki zawsze warto kierować się zapotrzebowaniem i dopasowaniem do potrzeb najczęściej wykonywać zadań. Znając zakres prac, łatwiej jest dobrać gabaryty maszyny, jej moc, a także zasięg roboczy. W naszej ofercie może znaleźć się zarówno nowa, jak i używana minikoparka. Nowe oferujemy w atrakcyjnych opcjach finansowania i z pełnym pakietem gwarancyjnym. Maszyny używane są nieco tańsze, jednak także obejmuje je okres gwarancyjny.