Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Koparki

Yanmar

Koparki budowlane to maszyny nierozerwalnie kojarzone z placem budowy. W naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości koparki Yanmar, znanego japońskiego producenta maszyn budowlanych i rolniczych. Wszystkie są urządzeniami w pełni profesjonalnymi i dysponującymi znakomitymi parametrami roboczymi. Te maszyny budowlane znajdą zastosowanie w pracach ziemnych, przy formowaniu terenu i niwelowaniu nierówności.

Dostępne rodzaje koparek

W tej grupie znalazły się koparki na sprzedaż w wielu wariantach. Poszczególne maszyny różnią się między sobą parametrami roboczymi, a także właściwościami technicznymi. Poszczególne modele mają swoje zastosowanie przy pracach o dowolnym zakresie i poziomie komplikacji. Sprawdzą się zarówno jako maszyny samodzielnie prowadzące prace ziemne, jak i pojazdy wspomagające. Niezależnie od modelu koparki budowlane zapewniają duży komfort pracy dla operatora. Są stosunkowo łatwe w obsłudze i wyposażone w przeszkloną kabinę o dużej widoczności. W większości modeli dodatkowo znajdują się kamery poprawiające widoczność, a komfort wielogodzinnej pracy zapewnia klimatyzacja.

W naszej ofercie znalazły się zarówno używane koparki, jak i fabrycznie nowe modele. Maszyny oferujemy do sprzedaży, jak i wynajmu. W każdym wariancie obejmujemy je opieką gwarancyjną, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i spokój w eksploatacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze koparki?

Zgromadzone w naszej ofercie koparki na sprzedaż i wynajem są zróżnicowane pod względem wyglądu, rozmiarów, parametrów technicznych i zastosowania. Pierwszym parametrem podlegającym wyborowi powinien być rodzaj podwozia. Maszyny kołowe znajdują zastosowanie głównie na podłożach szutrowych i częściowo utwardzonych. Z kolei minikoparki gąsienicowe przeznaczone są do poruszania się po grząskim, namokniętym i bardzo sypkim podłożu.

Używane i nowe koparki są też zróżnicowane pod względem parametrów roboczych. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na zasięg roboczy, pojemność łyżki i możliwość wymiany osprzętu w maszynie. Istotne są też wymiary zewnętrzne pojazdu i maksymalna moc silnika.