Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz przemysłowych

Serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz przemysłowych
BAX

Maszyny budowlane i przemysłowe pracują w bardzo trudnych warunkach. Działają na nie znaczne obciążenia i pomimo solidnych konstrukcji, często dochodzi do naturalnych objawów zużycia i awarii. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rozszerzyliśmy działalność bax-maszyny.pl o serwis maszyn budowlanych i przemysłowych. Zajmujemy się naprawami różnego typu specjalistycznych maszyn, do których trudno znaleźć odpowiednich serwisantów. Do wykonywanych usług podchodzimy w pełni profesjonalnie i mamy nadzieję kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych i przemysłowych

Najważniejszą dziedziną funkcjonowania serwisu jest naprawa koparek i innych maszyn budowlanych do robót ziemnych. Zajmujemy się naprawą newralgicznych modułów, takich ja podwozie i układ napędowy. Jesteśmy w stanie także zająć się wymianą płynów hydraulicznych, a także podstawowych części w wysięgnikach i ramionach. Jako jedni z nielicznych w kraju prowadzimy serwis rozdrabniaczy przemysłowych różnego typu. Zajmujemy się maszynami do rozdrabniania drzew i gałęzi, jak i innych stałych materiałów. Ponadto wśród naszych usług znalazła się również naprawa maszyn przeładunkowych o charakterze budowlanym i urządzeń portowych do przeładunku kontenerów. Ofertę uzupełnia serwis przesiewaczy stosowanych w składach budowlanych, przy wytwarzaniu biomasy i w segregacji węgla.

Naprawa maszyn przeładunkowych i budowlanych

Prowadząc serwis maszyn budowlanych, chcemy najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów, dlatego stawiamy na bogatą ofertę. Prowadzimy przeglądy okresowe maszyn objętych opieką gwarancyjną, a także prowadzone już w okresie pogwarancyjnym. Ponadto dokonujemy wszelkich napraw w maszynach dostarczonych do naszego serwisu. W razie potrzeby zapewniamy też serwis mobilny z dojazdem do klientów. W naprawach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości nowe części zamienne pochodzące od sprawdzonych dostawców. Korzystamy też z bogatej wiedzy i doświadczenia naszego zespołu serwisowego. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin i mających praktyczne doświadczenie w obsłudze maszyn. Dzięki temu jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.

    Dane firmy

    Dane Zlecającego

    Dane maszyny