Seprarator mobilny metali żelaznych i nieżelaznych Metalfex Komptech

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
METAFLEX
Typ
Separator

Maszyny Komptech to najwyższa jakość pracy w branżach recyklingu metali i porządkowania surowców wtórnych. Zapewniają odpowiednią moc działania, skuteczność w wykorzystaniu zarówno u mniejszych, jak i większych przedsiębiorców. Oferowany przez nas mobilny separator o nazwie Metalfex spełnia kryteria pod względem prawidłowej pracy, jak i wytrzymałości obciążenia – elementów niezbędnych w profesjonalnym wykorzystaniu.

Co charakteryzuje mobilny separator Metalfex?

Separator Metalfex to sprzęt o szerokich możliwościach, dostosowany do potrzeb Klienta. Ma własne systemy separacyjne, w tym przenośnik wlotowy oraz nadtaśmowy separator metali żelaznych. To pozwala zwiększyć możliwości segregacyjne. Nadaje się także do uporządkowania metali nieżelaznych (przy pomocy wiroprądowego narzędzia), a ostatecznym efektem jego pracy są w pełni oczyszczone frakcje metali, odkładane po prawej i lewej stronie maszyny.

To mobilny separator Metalfex umożliwia działanie w każdym miejscu, wykorzystując jednostkę napędową diesla lub zasilanie prosto z sieci. Separator mobilny Metalfex Komptech transportowany jest na przyczepie dwuosiowej albo specjalnej ramie – w zależności od potrzeby użytkownika.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące separatora Metalfex – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Postaramy się udzielić wszelkich odpowiedzi, które pozwolą wybrać odpowiednie rozwiązanie sprzętowe.