Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Komptech – maszyny do recyklingu

Komptech – maszyny do recyklingu

Oferujemy szeroką gamę maszyn do przetwarzania odpadów wszelkiego rodzaju firmy Komptech poprzez maszyny do recyklingu aż po przerzucarki do pryzm kompostowych Komptech. Maszyny do recyklingu są niezwykle ważne dla środowiska i wiele firm właśnie w takie rozwiązania inwestuje.

Maszynami do recyklingu zazwyczaj nazywamy profesjonalne maszyny, które pozwalają na przetworzenie odpadów w taki sposób aby dało się z uzyskanych strumieni odzyskać jak najwięcej frakcji surowcowych i w jak największym stopniu zminimalizować ilość odpadów trafiających do składowania. Wykorzystuje się je przede wszystkim do elektroodpadów.

Maszyny do recyklingu Komptech to maszyny, które cieszą się sławą na całym świecie. Są wykonane z trwałych materiałów, a ich praca jest szybka i przyjemna. Urządzenia te doskonale nadają się do separacji odpadów, ich rozdrabniania czy sortowania. Maszyny Komptech zapewniają najefektywniejsze odzyskiwanie wtórnych surowców, dzięki czemu przetwarzanie odpadów i cały ten proces są bardzo wydajne, a co za tym idzie – oszczędzające energię i pieniądze.

Maszyny do recyklingu Komptech to jedne z najlepszych maszyn na rynku do przetwarzania odpadów stałych oraz biomasy drzewnej.