Koparka przeładunkowa Sennebogen 835M-E

Specyfikacja maszyny

Model:
835M-E
Waga (kg):
44500
Typ
Maszyny przeładunkowe

Wysoka jakość maszyny przeładunkowej Sennebogen 835 M-E

Koparka przeładunkowa sennebogen 835 jej podstawową cechą, która odróżnia ją od pozostałych maszyn jest kabina obrotowa 360 stopni. Maszyna przeładunkowa sennebogen 835 jest zaprojektowana pod kątem wykonywania swojej pracy przez trzy zmiany na dobę, niejednokrotnie przy dużych obciążeniach.  Maszyny tego typu są bardzo stabilne podczas pracy.

Koparka przeładunkowa sennebogen 835 cechuje się wysoką trwałością oraz posiada doskonałe parametry robocze.  W odróżnieniu od innych maszyn, silniki Sennebogen mogą być zasilane nie tylko dieslem, ale także elektrycznie i hybrydowo. Maszyna tego typu poradzi sobie w każdych warunkach ze względu na podwozie kołowe lub gąsienicowe.

Zastosowanie maszyny Sennebogen 835

Koparka przeładunkowa idealnie sprawdzi się na złomowiskach, składach drewna czy węgla, lub w firmach, które bez koparki nie byłyby w stanie sobie poradzić. Ich głównym zadaniem jest przeładunek, załadunek lub podniesienie towarów na wymaganą wysokość.

Ten konkretny model sennebogen 835m-e znajdziesz w naszej ofercie.  Nasz profesjonalizm będzie towarzyszył nie tylko podczas wyboru maszyny, ale także później, jeśli będzie potrzebny jej serwis. Na zakup udzielamy gwarancji oraz wsparcie w razie wątpliwości.

Silnik

Moc (kW):224
Zasilanie:diesel;elektro;hybryda

Wydajność

Zasięg roboczy(m):18
Udźwig na max zasięgu (kg):4600
Pojemność chwytaka 5-palczastego gęstość 2t/m3 (l):1200
Pojemność chwytaka łupinowego gęstość 2t/m3 (l):1400

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/magnes/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500