Mobilny przesiewacz bębnowy (drum screen) CRIBUS 3800

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
CRIBUS 3800
Waga (kg):
-
Typ
Przesiewacze

Komptech Cribus 3800 to urządzenie mobilne przeznaczone do przesiewania materiałów sypkich. Maszyna ma wbudowany bęben obrotowy wyposażony w sita do przesiewania o określonych rozmiarach oczka. Taka konstrukcja umożliwia przesiewanie materiałów sypkich, takich jak kruszywa budowlane, kompost, biomasę, ziemię, a także plony rolne. Przesiewacz bębnowy z napędem elektrycznym Cribus 3800 oczyszcza materiał z ziemi, piasku i drobniejszych elementów, a następnie dzieli na określone frakcje. Tego typu przesiewacze sprawdzają się w pracach wydobywczych, w tartakach, przy produkcji materiałów budowlanych, a także w rolnictwie i przetwórstwie.

Funkcjonalność przesiewacza bębnowego Cribus 3800

Mobilny przesiewacz Cribus 3800 ma formę przyczepy, którą można zamocować do ciągników. Przyczepa ma długość 12 metrów, a wysokość 4 metry. Tę powierzchnię w dużej mierze zajmuje bęben przesiewowy o średnicy 2,2 metra i długości 6 metrów, który może pracować z prędkością 20 obrotów na minutę. To jeden z największych bębnów w tej klasie maszyn, co gwarantuje ogromną wydajność pracy. Mobilny przesiewacz Cribus 3800 wyposażono także w zbiornik do podawania kruszywa o pojemności 6 m3. Urządzenie może pracować na materiałach o frakcji nawet do 3500 mm, co pokazuje jego ogromną funkcjonalność.

Wysokiej jakości przesiewacz komptech Cribus 3800

Dodatkowym elementem jest taśma rozładunkowa. Czterometrowy wysyp o znacznej szerokości pozwala na wygodne i precyzyjne dostarczenie przesianego materiału w wybrane miejsce. Przesiewacz bębnowy z napędem elektrycznym Cribus 3800 zasilany jest generatorem o mocy  50 kV/A. Zarówno obrotowy bęben, jak i taśma do odbierania materiału, są zasilane prądem elektrycznym. Dzięki temu maszyna pracuje cicho i jest bardzo ekonomiczna.

W ofercie bax-maszyny.pl znajduje się maszyna Komptech Cribus 3800 fabrycznie nowa i objęta opieką gwarancyjną producenta. Producent Komptech jest uznawany za lidera branży, a wszystkie maszyny charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością. Konieczne przeglądy okresowe można wykonać w naszej firmie. Także po upływie okresu gwarancji zajmiemy się serwisowaniem maszyny i usuwaniem usterek eksploatacyjnych.