Rozdrabniacz wolnoobrotowy stacjonarny Terminator 2000/3400/3400S

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
TERMINATOR STATIONARY
Waga (kg):
15.1 t - 16.5 t
Typ
Rozdrabniacze
Rozdrabniacz jednowałowy Komptech to jeden z najlepszych możliwych wyborów na rynku. Sprzęt ten gwarantuje wydajność pracy w trudnych warunkach i idealnie nadaje się do zastosowania przemysłowego. W naszym asortymencie posiadamy rozdrabniacz wolnoobrotowy Terminator Stationary 2000/3400/3400S, który charakteryzuje się wyspecjalizowanymi parametrami pracy.

Gdzie sprawdzi się rozdrabniacz wolnoobrotowy Terminator Stationary 2000/3400/3400S?

To urządzenie o wszechstronnych możliwościach. W skuteczny sposób umożliwia recykling opon czy innych elementów trudnych w utylizacji (np. stalowych). Urządzenie firmy Komptech (międzynarodowego przedsiębiorstwa o bardzo uznanej renomie) umożliwia pracę w przedsiębiorstwach utylizacyjnych lub jako element świadczenia usług na rzecz podmiotów trzecich.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Posiadamy różnego rodzaju rozdrabniacze przemysłowe, które tak jak Terminator Stationary 2000/3400/3400S pozwalają w skuteczny sposób eliminować materiały metalowe, gumowe i podobne. Każdy cechuje się najwyższą jakością działania i dostosowaniem do potrzeb Klienta. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą na zakup rozdrabniacza wolnoobrotowego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas zakupu i nie tylko. Pomożemy w doborze określonego sprzętu i wskażemy w jaki sposób najlepiej go eksploatować. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.