Rozdrabniacz Terminator e-mobile 5000/5000S/6000

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
TERMINATOR E-MOBILE
Waga (kg):
21.3 t - 24.9 t
Typ
Rozdrabniacze

Jeżeli poszukują Państwo efektywnego sprzętu, który w skuteczny sposób jest w stanie rozdrobnić różnego rodzaju materiały stałe – z pewnością rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 będzie idealnie spełniał wszystkie te oczekiwania. Prezentowana maszyna może być stosowane w wielu branżach, które wymagają rozdrabniania czy dzielenia na frakcje wielu tworzyw.

Oferowany przez nas rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 nadaje się do zastosowania przede wszystkim w branży przetwórczej, spalarniach i wysypiskach śmieci, w przemyśle wydobywczym, składach węgla, kruszców, a także w branży drzewnej. Wszędzie tam mogą Państwo wykorzystać jego możliwości kruszenia czy rozdrabniania.

Rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 – wydajność i skuteczność w jednej maszynie

Posiadamy różnego rodzaju rozdrabniacze przemysłowe, które nadają się do kruszenia materiałów stałych oraz elementów wielkogabarytowych, przemysłowych, spożywczych i wielu innych. Mamy także niskoobrotowy rozdrabniacz Terminator 5000S. Zapewnimy Państwu wszelkiego rodzaju wsparcie podczas zakupu oraz podzielimy się informacjami na temat eksploatacji i konserwacji sprzętu.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu poznania oferty na rozdrabniacz Terminator dostępny w naszej ofercie – niezależnie czy mówimy o wersji 5000 czy 5000S. Przedstawimy Państwu kompletną specyfikację, a także koszt zakupu maszyny cenionej firmy KOMPTECH. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów.