Rozdrabniacz mobilny Terminator 5000

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
Terminator
Waga (kg):
21.3 t - 25.2 t
Typ
Rozdrabniacze

Wysokiej jakości rozdrabniacz mobilny Komptech Terminator 5000 to bardzo wydajne i uniwersalne urządzenie. Przeznaczone jest do rozdrabniania i dzielenia na frakcje niemal wszystkich materiałów stałych. Urządzenie znajduje zastosowanie w przemyśle przetwórczym, na wysypiskach i spalarniach śmieci, a także w przemyśle drzewnym i wydobywczym.

Rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 z napędem hydraulicznym

Rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 jest wyposażony w system bębnowy i przeciwległy do niego system grzebieniowy. Dzięki takiej konstrukcji rozdrabniacze przemysłowe mogą bardzo dokładnie wykonywać swoje zadania. Wykorzystywane są do wstępnego rozdrabniania materiału, a także bardzo precyzyjnego dzielenia go na wybrane frakcje. Napęd hydrauliczny jest wyposażony w automatyczny mechanizm regulacji obrotów. Dzięki temu maszyna jest odporna na tak zwane materiały zakłóceniowe, a także może optymalnie wykorzystywać moc silnika.

Uniwersalny rozdrabniacz przemysłowy Terminator 5000

Rozdrabniacz jednowałowy Terminator 5000 ma wymiary dostosowane do potrzeb wszystkich wymienionych branży. Bęben o długości 3 metrów ma średnicę 1050 mm, a jego prędkość maksymalna to 29 obrotów na minutę. Na wale umieszczone są obracalne zęby. Po stępieniu powierzchni można ułożyć zęby w kilku innych pozycjach, co ogranicza koszty eksploatacji i wydłuża czas pomiędzy wymianami. Terminator 5000 Komptech jest wyposażony w taśmę transportową do odprowadzania gotowego materiału do miejsca składowania. Maszyna może pracować z maksymalną wydajnością nawet do 60 m3 na godzinę.

Rozdrabniacz mobilny Komptech Terminator 5000 oferowany jest w trzech wariantach konstrukcyjnych, co pozwala uzyskać bardzo uniwersalne zastosowanie. Jego długość we wszystkich wariantach wynosi około 7 metrów, szerokość od 2,5 do 2,85 m, a ciężar poszczególnych wersji mieści się w granicach od 21,3 do 25,2 tony. Różnice widoczne są także w mocy silników, które mogą mieć od 328 do 446 kW. Poszczególne warianty terminatora 5000 Komptech mają przygotowane oddzielne specyfikacje, które możemy przesłać na życzenie klienta. W dokumentacji znajdują się wszystkie wymiary, a także dokładne parametry techniczne i wydajności.