Mobilny separator kamieni Komptech Stonefex 3000

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
SEPARATION
Waga (kg):
-
Typ
Separator

Wykorzystanie żyznej gleby w celach rolnych lub ogrodniczych możliwe jest tylko w przypadku, gdy ta jest oczyszczona całkowicie z większych i mniejszych głazów oraz kamieni, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć np. na jej natlenienie. W naszym asortymencie prezentujemy Państwu separator kamieni Stonefex 3000 firmy Komptech, który świetnie sprawdza się w branży rolniczej czy ogrodniczej.

To mobilny separator kamieni Komptech Stonefex 3000 pozwoli skutecznie oczyścić glebę z kamieni, bez konieczności pracy ręcznej. To maszyna bardzo wydajna (osiągająca możliwości separacji w zakresie 10 ton) oraz nadająca się do pracy w różnych warunkach. Dzięki temu, że separator kamieni Stonefex 3000 umieszczony jest na zestawie transportowym (dedykowanej przyczepie) można stosować go do świadczenia usług na rzecz podmiotów trzecich.

Separator kamieni Stonefex 3000 – skuteczny sprzęt do zastosowań rolnych

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prezentowaną maszyną – zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy Państwu pełną specyfikację separatorów oraz ofertę cenową.

Przypominamy, że znajdziecie u nas separator o zróżnicowanej wydajności i przeznaczeniu. Nasza marka bazuje na najbardziej wydajnych maszynach pochodzących od najlepszych producentów. Mamy pewność, że te zagospodarują potrzeby naszych Klientów. W razie pytań lub wątpliwości związanych z pracą separatorów lub innych wyspecjalizowanych sprzętów, pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdym momencie.