Koparka przeładunkowa Sennebogen 855M-E hybrid

Specyfikacja maszyny

Marka:
SENNEBOGEN
Model:
855M-E hybrid
Waga (kg):
77000
Typ
Maszyny przeładunkowe

Maszyna przeładunkowa Sennebogen 855 M-E to urządzenie przeznaczone do transportu materiałów na niewielką odległość. Jest pojazdem samobieżnym z przeszkloną kabiną dla operatora. Została wyposażona w długie ramię pojedynczo łamane, którego maksymalny zasięg wynosi 21 metrów. Konstrukcja urządzenia pozwala na chwytanie towaru znajdującego się w znacznej odległości, jak i dosyć blisko maszyny. Można transportować nią elementy o wadze nawet 7700 kg na maksymalnym wysięgu ramienia. Takie właściwości sprawiają, że urządzenie stosowane jest jako maszyna do obsługi kontenerów. Sennebogen 855 M-E przydaje się przy rozładunku statków, pojazdów kolejowych i innych środków transportu. Przenosi zarówno normatywne opakowania i pojemniki, jak i towar w stanie luźnym.

Hybrydowy silnik maszyny Sennebogen 855 M-E

Maszyna portowa Sennebogen 855 M-E Hybrid jest wyposażona w silnik hybrydowy. Za poruszanie pojazdu i pracę podnośnika odpowiada silnik diesla. Z kolei system Green Hybrid odzyskuje prawie 30 procent mocy wykorzystywanej podczas podnoszenia. Dzięki temu maszynę można uznać za bardzo ekonomiczną i przyjazną środowisku naturalnemu. Pojazd cechuje się też intuicyjną obsługą, a dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym także dużym komfortem pracy.

Szeroki zakres możliwości z Sennebogen 855M-E Hybrid

Maszyna portowa Sennebogen 855 M-E Hybrid może dysponować kilkoma typami osprzętu roboczego. Do transportu elementów konstrukcyjnych stałych, jak profile i belki, wykorzystywany jest uchwyt palczasty. Przy transporcie materiałów sypkich przydaje się uchwyt łupinowy. W szczególnych typach pracy maszyna przeładunkowa Sennebogen 855 M-E może być wyposażona w magnes i wagę. Dzięki tak szerokiej gamie akcesoriów roboczych urządzenie będzie funkcjonalne przy wielu zadaniach.

Oferowana przez bax-maszyny.pl maszyna do obsługi kontenerów Sennebogen 855 M-E to produkt nowy i w pełni sprawny. Za jakość odpowiada światowy lider w produkcji urządzeń przeładunkowych i rolniczych. Sprzedawane maszyny przeładunkowe objęte są roczną gwarancją, która obejmuje 4 przeglądy serwisowe co 500 motogodzin. Pozwoli to wyeliminować drobne usterki i bezpiecznie prowadzić dalsze prace.

Silnik

Moc (kW):242
Zasilanie:diesel;elektro

Wydajność

Zasięg roboczy(m):21
Udźwig na max zasięgu (kg):7700
Pojemność chwytaka 5-palczastego gęstość 2t/m3 (l):2000
Pojemność chwytaka łupinowego gęstość 2t/m3 (l):2500

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/magnes/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500