Koparka przeładunkowa Sennebogen 850 M-E

Specyfikacja maszyny

Marka:
SENNEBOGEN
Model:
850M-E
Waga (kg):
61000
Typ
Maszyny przeładunkowe

Jeżeli poszukujecie państwo sprzętu przeładunkowego o dużych możliwościach, odporności na intensywną pracę w nawet najtrudniejszych warunkach, a przy okazji stosunkowo kompaktowych rozmiarach, to maszyna przeładunkowa Sennebogen E-850m-E jest idealnie skrojona do Państwa potrzeb.

Dostępna w naszej ofercie koparka przeładunkowa Sennebogen 850M to maszyna o dużej mocy silnika, pozwalająca na sprawny przeładunek towarów czy surowców o wadze kilku ton, na długość 16,5 metra, wysokość 4 metrów oraz szerokość 3,25 metra. Takie parametry sprawiają, że maszyna przeładunkowa Sennebogen E-850m-E nada się do wykorzystania w portach, kopalniach, fabrykach i wielu innych podobnych miejscach.

Dlaczego Sennebogen E-850m-E to produkt dla Państwa firmy?

Maszyny przeładunkowe produkcji Sennebogen to gwarancja najwyższej jakości działania i możliwość przepracowania wielu godzin bez konieczności remontu eksploatacyjnego. Koparka ta z powodzeniem przerzuci gruz, stal, drewno, węgiel, piach i inne materiały, bez zagrożenia dla ładunku oraz operatora maszyny. Jest wygodna i nowoczesna w obsłudze, a także ma odpowiednio dobrany system transportowy (koła), co pozwala przemieścić ją z miejsca na miejsce.

W razie pytań związanych z prezentowaną maszyną przeładunkową serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy i doradzimy, bazując na naszej wiedzy i ogromnym doświadczeniu.

Silnik

Moc (kW):224
Zasilanie:diesel

Wydajność

Zasięg roboczy(m):11,3
Udźwig na max zasięgu (kg):6300
Pojemność chwytaka szczękowego drewno dł. 2m (m3):4000

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/szczękowy/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500