Koparka przeładunkowa Sennebogen 825M-E

Specyfikacja maszyny

Marka:
SENNEBOGEN
Model:
825M-E
Waga (kg):
28800
Typ
Maszyny przeładunkowe

Jeśli potrzebujesz maszyny, która jest niezwykle wydajna, ekonomiczna ale również solidna, to koparka przeładunkowa Sennebogen 825 jest stworzona dla Ciebie!

Cechy modeli maszyn przeładunkowych Sennebogen 825

Na naszej stronie znajdziesz koparkę przeładunkowa sennebogen 825, w której wykorzystano podwozie kołowe lub gąsienicowe. Została zmodyfikowana i ulepszona, aby lepiej mogła spełniać swoje zadania. Charakterystyczną cechą jest długi wysięgnik oraz podnoszona kabina. Maszyny tego typu zostały stworzone do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Maszyna przeładunkowa sennebogen 825 jest jednym z najlepszych modeli, które oferowane są na rynku. Maszyny Sennebogen mogą zostać wyposażone w podwozia kołowe, gąsienicowe, szynowe lub stacjonarne oraz różnego rodzaju ramiona dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przykładem mogą być koparki na podwoziu gąsienicowym, wyposażone w silnik elektryczny.

Wysoka jakość koparki przeładunkowej Sennebogen 825 M-E

Koparka przeładunkowa sennebogen 825 odznacza się nowoczesną i zarazem prostą konstrukcją, niezawodnością, wysoką wydajnością, precyzją i wydajnym układem hydraulicznym, nowoczesną jednostką napędową oraz niskimi kosztami eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz model sennebogen 825m-e, który podejmie się pracy w trudnych warunkach, a ty będziesz mógł cieszyć się z efektów. Z naszej strony możemy udzielić gwarancji na zakup a nasz serwis jest do Państwa dyspozycji.

Silnik

Moc (kW):145
Zasilanie:diesel;elektro;hybryda

Wydajność

Zasięg roboczy(m):14
Udźwig na max zasięgu (kg):3600
Pojemność chwytaka 5-palczastego gęstość 2t/m3 (l):800
Pojemność chwytaka łupinowego gęstość 2t/m3 (l):1200

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/magnes/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500