Koparka przeładunkowa Sennebogen 821M-E

Specyfikacja maszyny

Model:
821M-E
Waga (kg):
23900
Typ
Maszyny przeładunkowe

Silnik

Moc (kW):104
Zasilanie:diesel;elektro;hybryda

Wydajność:

Zasięg roboczy(m):12
Udźwig na max zasięgu (kg):3500
Pojemność chwytaka 5-palczastego gęstość 2t/m3 (l):800
Pojemność chwytaka łupinowego gęstość 2t/m3 (l):1000

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/magnes/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500
Wśród maszyn wykorzystywanym w przemyśle ciężkim możemy z całą pewnością wyróżnić koparkę  przeładunkową sennebogen 821. Maszyna ta poradzi sobie z niejednym wymagającym wysiłku zadaniem. Ten konkretny model znajdziesz  w naszym asortymencie.

Zastosowanie maszyny przeładunkowej Sennebogen 821

Maszyna przeładunkowa Sennebogen 821 wykona za ciebie naprawdę ciężką robotę. Jakich zadań się podejmie? Załadunek drewna osprzętem łupinowym nie będzie dla niej problemem. Zakładając osprzęt sortujący koparka przeładuję lub załaduje drobne rzeczy. Do jej osprzętu możemy także zaliczyć wagę. Pełni bardzo ważne zadanie, gdy ładuję samochody, które poruszają się po drodze. Jest to bardzo ważne,ponieważ waga ta pozwala na przekroczenie całkowitej wagi ładunku. Koparka  przeładunkowa sennebogen 821 posiada także osprzęt palczasty do załadunku ciężkich metalowych rzeczy. Do przenoszenia metalowych części użyjemy osprzętu z magnesem.

Koparka przeładunkowa Sennebogen 821 M-E

Koparka przeładunkowa do złomu może być zarówno pojazdem na gąsienicach, jak i na kołach. Ciężar ładunków, które można przenieść korzystając z koparki przeładunkowej jest bardzo duży. Koparka przeładunkowa do złomu oddaje nieocenione przysługi w firmach, które zajmują się recyklingiem.