Koparka przeładunkowa Sennebogen 818M-E

Specyfikacja maszyny

Model:
818M-E
Waga (kg):
21800
Typ
Maszyny przeładunkowe

Maszyna  przeładunkowa sennebogen 818 to ciężki sprzęt do pracy w najtrudniejszych warunkach i do ciężkiej pracy. Idealnie odnajduje się podczas przeładunku różnych rodzajów materiałów.

Jej głównym organem roboczym jest chwytak umieszczony na specjalnym ramieniu roboczym. Doskonale sprawdzi się podczas kopania dużych głębokości oraz przeładunku materiałów sypkich takich jak:  żwir, piasek czy węgiel.

Cechy maszyny przeładunkowej Sennebogen 818 M-E

Charakterystyczną cechą koparki przeładunkowej sennebogen 818 jest hydraulicznie podnoszona kabina operatora, którą można ustawić na pożądanej wysokości. Podczas pracy koparkę stabilizują cztery łapy wspornikowe. Długość ramienia koparki jest dostosowana do rodzaju wykonywanej pracy.

Zastosowanie koparki przeładunkowej Sennebogen 818

Koparkę przeładunkową sennebogen 818 można wykorzystać podczas rozładunku wagonów, przeładunku złomu i odpadów, przy budowie tuneli i mostów, podczas rozbiórki budynków, podczas prac górniczych i leśnych. W rolnictwie podczas załadunku plonów i zbiorów.

Ten konkretnie model sennebogen 818m-e x1 znajdziesz na naszej stronie. Z naszej strony możemy zaproponować profesjonalne doradztwo podczas zakupu. Nasze maszyny są objęte roczną gwarancją, a w razie potrzeby także serwisem.

 

Silnik

Moc (kW):97
Zasilanie:diesel;elektro;hybryda

Wydajność

Zasięg roboczy(m):10
Udźwig na max zasięgu (kg):3500
Pojemność chwytaka 5-palczastego gęstość 2t/m3 (l):600
Pojemność chwytaka łupinowego gęstość 2t/m3 (l):1000

Osprzęt roboczy

Rodzaj osprzętu roboczego:palczasty/łupinowy/sortujący/magnes/waga

Gwarancja i serwis

Liczba miesięcy:12
Liczba motogodzin:2000
Częstotliwość serwisu (mtg):500