Rozdrabniacz Arjes Titan 950

Specyfikacja maszyny

Marka:
Arjes
Model:
Titan 950
Długość (mm):
11500
Szerokość (mm):
3000
Wysokość (mm):
4300
Rozstaw gąsienic (mm):
2700
Waga (kg):
39000
Typ
Rozdrabniacze

Arjes to przedsiębiorstwo, które powstało w 2007 roku i od tego czasu tworzy zaawansowane technicznie maszyny do segregacji odpadami różnego rodzaju. Mobilny rozdrabniacz Arjes Titan 950 produkowany przez tę markę pozwala na skuteczne rozdrabnianie materiałów odpadowych w taki sposób, aby wykorzystać je przy późniejszym recyklingu. Sprzęt ten dostępny jest w naszym asortymencie.

Posiadamy różnego rodzaju rozdrabniacze przemysłowe, takie jak niszczarka Arjes Titan 950. Z pewnością docenią Państwo ich skuteczne działanie i siłę pracy. Przypominamy, że oferujemy także szeroki wybór innych sprzętów przemysłowych.

Sprzęt dla wymagających – mobilny rozdrabniacz Arjes Titan 950

Prezentowany mobilny rozdrabniacz Arjes Titan 950 umożliwia skuteczne zmielenie różnego rodzaju odpadów przemysłowych, kruszywa, materiałów stałych, odpadów wielkogabarytowych czy domowych. Jest to maszyna bardzo wydajna i mobilna. Arjes Titan 950 posiada specjalny system gąsienicowy, który umożliwia pracę w nawet najtrudniejszych warunkach na wysypiskach śmieci, składowiskach gruzu czy innych tego rodzaju punktach. Pozwala świadczyć usługi zewnętrzne na rzecz podmiotów trzecich.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się z kompletną specyfikacją tej maszyny, a także z propozycją cenową. Przypominamy, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.