Mobilny przesiewacz bębnowy Nemus 2700

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
DRUM SCREENS
Typ
Przesiewacze

Odpowiedni przesiewacz bębnowy pozwala w skuteczny sposób sortować materiały, które później można wykorzystać na wiele sposobów. Dostępny w naszej ofercie przesiewacz bębnowy Nemus 2700 ma specjalistyczne zastosowanie, które pomoże Państwu w segregacji odpadów i pozostałości.

Prezentowany przesiewacz bębnowy Nemus 2700 umożliwia przesianie kompostu i materiałów pochodzenia naturalnego, kruszywa, elementów wielkogabarytowych i wielu innych elementów. To maszyna do zastosowania w składach budowlanych, w miejscach segregacji odpadów i wyspecjalizowanych przedsiębiorstwach świadczących usługi mobilne (przesiewacz można transportować).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyspecjalizowanych maszyn Nemus

Posiadamy różnego rodzaju przesiewacze jak prezentowany Nemus 2700 lub specjalistyczny przesiewacz z napędem spalinowo-hydraulicznym Nemus 2800. To urządzenia niezwykle skuteczne i wydajne. Ich eksploatacja czy ewentualna konserwacja nie należy do bardzo trudnych ze względu na dostępność elementów zamiennych. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną specyfikacją prezentowanych modeli oraz ceną za wyżej wskazany sprzęt.

Pozostajemy również do dyspozycji naszych Klientów. Jeżeli potrzebujecie Państwo odpowiedzi na jakiekolwiek pytania lub macie wątpliwości w zakresie pracy przesiewacza – zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na nie i wskażą rozwiązanie, które będzie najlepiej odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów.