Przesiewacz gwiaździsty (star screen) Multistar One

Specyfikacja maszyny

Marka:
KOMPTECH
Model:
Przesiewacze gwiazdowe
Typ
Przesiewacze

Przesiewacze gwiazdowe są coraz częściej wykorzystywane przy segregowaniu odpadów, w tym biomasy. Urządzenia te wyposażone są w specjalne, obracające się gwiazdy, które rozluźniają materiał, odrywając określone drobiny o pożądanej wielkości. Dzięki temu ostatecznie materiał ma wielkość ziaren, dopasowanych do Państwa potrzeb. Jedną z najbardziej cenionych maszyn tego typu jest przesiewacz Multistar One.

Maszyny Komptech zyskały miano niezawodnych i niezwykle efektywnych. To urządzenia oparte o nowoczesną technologię i rozwiązania, które wpływają na szybkość i skuteczność pracy. Przesiewacz drewna odpadowego Multistar One, a także innych materiałów nadaje się do wykorzystania m.in. w miejscach składowania odpadów, tartakach czy zakładach przetwórczych.

Co warto wiedzieć o przesiewaczu Multistar One?

Przesiewacz Multistar One posiada system CLEANSTAR zwiększający precyzję separacji w trakcie pracy. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna, a wspiera ją inteligentna konstrukcja maszyny. Separacja może mieć dwie lub trzy frakcje – w zależności od Państwa wymagań. Przesiewacz ten świetnie nadaje się do przygotowania paliwa z biomasy o określonym składzie.

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanego sprzętu, dając Państwu gwarancję jego prawidłowej pracy, a także dostęp do pełnego serwisu oraz bazy części zamiennych, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W razie ewentualnych wątpliwości lub pytań – zapraszamy do kontaktu. Niezwłocznie udzielimy kompleksowej odpowiedzi.