Minikoparka gąsienicowa Yanmar ViO33U

Specyfikacja maszyny

Marka:
YANMAR
Model:
ViO 33U
Długość (mm):
4450
Szerokość (mm):
1550
Wysokość (mm):
2500
Waga (kg):
3445
Typ
Mini koparki
Rodzaj ogumienia
gąsienica

Zaawansowane prace budowlane, remontowe lub przemysłowe wymagają zastosowania wysokiej klasy narzędzi. Do takich z pewnością należy minikoparka Yanmar ViO33U, która umożliwia bezpieczne i wydajne kopanie na zróżnicowanym terenie, ułatwiając jednocześnie jej transport dzięki niewielkim gabarytom.

Minikomarka Yanmar ViO33U ma zaledwie 4,450 metra długości, 2,5 metra wysokości i nieco ponad 1,5 metra szerokości. Takie wymiary zwiększają jej zastosowanie np. przy pracach drogowych, a waga 3445 kilogramów jest bezpieczna dla podłoża, na którym koparka będzie pracować. Nadaje się do działania np. w ograniczonych przestrzeniach, gdzie konieczna jest bardzo duża precyzja kopania.

Koparka gąsienicowa Yanmar ViO33U – parametry

Prezentowana koparka Yanmar ma gąsienicowy rodzaj ogumienia, a dzięki temu stabilnie porusza się na różnego rodzaju podłożu. Warto dodać, że jej tylna część nie wychodzi poza obrys gąsienic, co daje większe pole do kontroli nad jej pracą. Minikoparka Yanmar ViO33U posiada specjalny układ hydrauliczny VIPPS (zwiększający precyzję i wydajność pracy) czy funkcję ECU do optymalizacji obrotów silnika. Jest przy tym niezwykle komfortowa dla operatora, gdyż ma przestronną kabinę i wygodny – pneumatyczny – fotel. W zależności od wersji, umożliwia głębokość kopania od 2950 do 3190mm.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące pracy oferowanej przez nas minikoparki – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z pewnością udzielimy satysfakcjonującej i rzeczowej odpowiedzi.