Minikoparka gąsienicowa Yanmar ViO 10-2A

Specyfikacja maszyny

Model:
ViO 10-2A
Długość (mm):
3040
Szerokość (mm):
1000
Wysokość (mm):
2250
Szerokość gąsienic (mm):
180
Rozstaw gąsienic (mm):
820
Rozstaw gąsienic minimum (mm):
650
Waga (kg):
1220
Typ
Mini koparki
Rodzaj ogumienia
gąsienica

Prace budowlane, remontowe, przygotowawcze lub przemysłowe wymagają zastosowania wysokiej jakości koparki, która zapewnia możliwość dokonania precyzyjnego wykopu, jest bezpieczna dla operatora i daje się dość łatwo przetransportować w razie potrzeby. Wszystkie te kryteria bezsprzecznie spełnia minikoparka Yanmar ViO10-2A.

Czym charakteryzuje się minikoparka gąsienicowa Yanmar ViO10-2A?

Minikoparka gąsienicowa Yanmar ViO10-2A jest niezwykle kompaktowa (wymiary określone przez producenta noszą nazwę Zero Tail Swing). Jej tylna część trzyma się w ryzach gąsienic, co zwiększa wydajność np. w trudno dostępnych miejscach. Ma łatwo składaną ramę (bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi) oraz silniki nowej generacji, które nie emitują nadzwyczajnego hałasu i są bardzo oszczędne.

Koparki Yanmar wzbudziły zaufanie wielu klientów, gdyż nadają się do różnych zastosowań w przemyśle czy budownictwie. Model  Yanmar ViO10-2A to idealny tego przykład.

Co warto wiedzieć jeszcze o koparce Yanmar ViO10-2A?

Prezentowana minikoparka Yanmar ViO10-2A ma możliwość podłączenia różnego rodzaju akcesoriów (w tym np. młota). Jej gąsienicowy system jezdny sprawia, że dostanie się w miejsca o grząskim, niestabilnym podłożu, które uniemożliwia zastosowanie maszyn kołowych.

Na oferowany sprzęt dajemy oczywiście gwarancję jakości. Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu minikoparki. Odpowiemy również na Państwa wszystkie pytania dotyczące tego modelu.