Zadzwoń +48 61 828 33 66
Godziny pracy Pon - Pt 8:00 do 16:00

Rozdrabniacze Arjes

Rozdrabniacze Arjes

Posiadamy różnego rodzaju maszyny Arjes, które sprawdzą się w przetwórstwie, przemyśle czy w branży metalurgicznej oraz górniczej. Dostępne u nas rozdrabniacze przemysłowe, a także innego rodzaju urządzenia cechuje wysoka jakość, możliwość zmiany parametrów pracy i bardzo duże możliwości.

Maszyny Arjes to czołówka światowa jeżeli chodzi o produkty typu rozdrabniacze. Firma Arjes powstała w 2007 roku i od razu postawiła na mobilne i stacjonarne urządzenia do ekologicznego, skutecznego i szybkiego przetwórstwa czy segregacji materiałów odpadowych, które nadają się do tego w późniejszym recyklingu. Coraz więcej polskich przedsiębiorstw decyduje się właśnie na maszyny Arjes.

Szeroka oferta maszyn Arjes na sprzedaż

Maszyny Arjes to sprzęt do wykorzystania gospodarczego zarówno na małą, jak i bardzo dużą skalę. Są popularne na europejskim rynku, umożliwiając m.in. rozdrabnianie drewna, złomu czy podobnych materiałów i surowców. Cechuje je trwałość podczas pracy, dostęp do pełnego serwisu gwarancyjnego, a także wsparcie związane z produkcją części zamiennych na czas napraw pogwarancyjnych.

W prezentowanej ofercie maszyn Ajres możemy dać Państwu urządzenia mobilne (nadające się do działania np. poza obszarem właściwym przedsiębiorstwa), ale także stacjonarne, pracujące na miejscu. Wszystkie objęte są oczywiście gwarancją i pełnym wsparciem technicznym.

Nowe maszyny Arjes – polski dystrybutor

Posiadamy różnego rodzaju rozdrabniacze Arjes, które sprawdzą się w warunkach przemysłowych na dużą skalę. Świetnie radzą sobie z różnymi materiałami (m.in. złomem), umożliwiając szybką i skuteczną segregację odpadów. Wśród dostępnych maszyn możemy zaoferować Państwu między innymi rozdrabniacz Arjes Impaktor 250 (z silnikiem Volvo, o bardzo skutecznej separacji) czy rozdrabniacz Arjes Titan 950 (o bardzo dużych możliwościach i zaawansowanych parametrach separacyjnych).

Jeżeli poszukujecie Państwo maszyny na sprzedaż Arjes, to na pewno warto skorzystać z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółowymi, potencjalnymi warunkami transakcji. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo – jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Ajres w Polsce, co na pewno zwiększa naszą wiarygodność. W razie pytań i wątpliwości – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta.